• HOTLINE: 0944 341 149
  • email: info@salon-poprad.sk
  • Pevná linka 052 772 46 04

Flexi & Fit

 

Ponúkame Vám tieto druhy služiueb:

Individuálne lekcie Pilates


Najefektívnejšie cvičenie, ktoré je zostavené na základe vašich priorít. Či chcete zmierniť bolesti chrbta, alebo vyformovať postavu, zhodiť kilá, získať energiu a kondíciu do bežného života a cítiť sa dobre a hlavne zdravo. Hodiny, lekcie sú vedené vo forme jeden cvičenec a jeden inštruktor, ktorý je po celý čas naplno k dispozícii a dozerá nad správnym vykonaním cviku, čí maximalizuje jeho účinky a minimalizuje riziko aj najmenšieho zranenia.
Individuálne lekcie Pilates pre dvoch


Cvičenie určené pre dvoch, najviac troch klientov. Rovnaká kvalita, výhodnejšie cenové zaťaženie jednotlivého klienta. Každému klientovi, záujemcovi o individuálne a  individuálne cvičenie pre dvoch je pred samotným kurzom poskytnutá prvá hodina len za jedno euro, v rámci ktorej prebehne aj konzultácia jeho stavu, jeho očakávaní. Následne sa pre neho pripraví individuálny cvi4ebný plán, na trvanie celého kurzu.
Skupinové cvičenie pilates


V rámci zachovania čo najvyššej efektivity sme pripravili skupinové cvičenia rôzneho zamerania, pre maximálne šesť cvičiacich v skupine. Do skupiny sú zaradení na základe úvodnej konzultácie, ktorá prebieha ako individuálna lekcia a ktorá je poskytovaná záujemcovi len za jedno euro Skupinové cvičenia sme pripravili v rámci charakteru a zamerania skupiny. Ak sa rozhodnete pre skupinové cvičenia, ponúkame vám nasledujúce pripravené varianty a skupiny.
Cvičenia pre zdravý chrbát


Sedavé zamestnanie, ak je kombinované so stresom, zakrátko prinesie všetky negatíva. Tým najhlavnejším sú bolesti chrbta, chrbtice, ktoré zasahujú aj hlavu v podobe rôznych bolesti a migrén. Stačí správne cvičenie, ktoré je zostavené priamo na riešenie týchto problémov a zároveň ako prevencia, ak ešte nenastali.
Pilates pre začiatočníkov


Pre všetkých, ktorí chcú spoznať a vyskúšať na sebe všetky pozitíva tohto cvičenia. Postupne si prejdeme jeho základy, naučíme sa správne dýchať, správne držanie tela a hlavy počas každého cviku a pohybové návyky, ktoré využijete aj v bežnom živote pri každej aktivite, ako prevenciu pred zraneniami, alebo na zmiernenie aktuálnych ťažkostí.
Ranné rozbehnutie – Tabacore


Cvičenie, ktoré vás „nakopne“ do každého dňa. Väčšine ľudí robí problém raňajšie vstávanie a pokým sa „naštartujú“ k plneniu si povinností, prejdú možno aj hodiny. Cvičenie je ideálnym riešením dostať organizmus do stavu, kedy začne produkovať potrebné hormóny a pozitívnu energiu, vďaka ktorej zvládneme každodenné povinnosti oveľa ľahšie. A navyše, ak týmto cvičením ešte posilníme, vytvarujeme telo a jeho problémové partie, ako zadok, stehná a hlavne brucho, keďže je prevažná časť cvikov zameraná na stred tela, ako základný bod pre každý pohyb. A to všetko v intervale TABATA. Cvičenie je kombináciou kondično posilňovacích cvikov s pilates metódou a cvičené v rýchlom tempe. To znamená, že stačí každé ráno pol hodinka a po čase, keď zistíte ako priaznivo pôsobí na vašu psychiku a telo, stane sa súčasťou vášho života.
Relaxing


Mali ste náročný deň? Mali by ste zrelaxovať a vyčistiť hlavu od nahromadených starostí. Na to je ideálne spojenie príjemnej hudby, nenáročného, ale efektívneho cvičenia a správneho dýchania. Stres, starosti a negatívnych ľudí nechajte za dverami vášho vnútorného sveta, vyčistite si hlavu pred spaním a zároveň naberte energiu a silu do ďalšieho dňa.
Pilates pre mužov


Aj keď si mnohí muži myslia, že pre nich je jedinou správnou voľbou posilňovňa, práve tam si môžu najviac ublížiť, ak dlhodobo opakujú rovnaké cviky a nesprávnou technikou. Potom si to odnáša chrbát, kolená, ramená a kĺby všeobecne. Pilates je najvhodnejším kompenzačným cvičením ku každému športu. A mnoho mužov sa čuduje, keď navštívia hodiny pilatesu,  že nedokážu vykonať, na prvý pohľad jednoduchý cvik, ktorý ženy už cvičia bežne.
Online individuálne cvičenia


Nemáte čas navštíviť nás v našej prevádzke? Prípadne máte iné dôvody, ktoré vám to neumožňujú? Máme pre vás bezkonkurenčné riešenie. Cvičte v pohodlí domova, pod našim dohľadom a inštrukciami v reálnom čase, prostredníctvom online spojenia cez internet. Je to skvelá kombinácia, ktorá vám ušetrí čas, peniaze a zároveň je rovnako efektívna, v porovnaní s ostatnými formami cvičenia.
Cvičenia pre seniorov


Aj keď sa hovorí, že človek je taký starým, ako sa cíti, telo sa oklamať nedá. Je dobré myslieť pozitívne a hlavne neprestávať byť  pohybe. Súbor pripravených cvičení pre seniorov vám, milí seniori, pomôže aktívne prežívať jeseň života a vychutnávať si jej krásu. Zároveň, skupinové cvičenia splnia aj potrebu sociálnej interakcie, kde sa spoznáte s ľuďmi vašej vekovej aj „krvnej“ skupiny, teda nadviažete nové priateľstvá, ktoré vám môžu spríjemniť vaše chvíle.

 Naše cenníky