• HOTLINE: 0944 341 149
  • email: info@salon-poprad.sk
  • Pevná linka 052 772 46 04

BUTIK

Jedná sa o ponuku originálneho a kvalitného dámskeho, pánskeho oblečenia, obuvi a doplnkov. Všetko v prvotriednej kvalite. Tovar je moderný a trendy pre všetky vekové kategórie a typy postavy vo všetkých veľkostiach. U nás si zákazníci môžu vybrať od spoločenského oblečenia až po športové veci na voľný čas. Budete sa u nás cítiť príjemne a výnimočne .

TERAZ máte možnosť nákupu v butiku aj z domu, cez náš nový E-SHOP.

Návod:
1. Nájdite si produkt, ktorý vás zaujal
2. Máte možnosť si ho objednať priamo k vám domov
3. Ak si nie ste istá veľkosťou, poradíme pri osobnej komunikácii. Premeriame a skontrolujeme veľkosť či zloženie materiálu, aby Vám oblečenie sadlo ako uliate.

V kamennej predajni All in One – beauty salon, si tovar v pokoji vyskúšate a porozmýšľate pri ponúknutej káve čo si, nakoniec odnesiete domov. Ženy sú v oblečení veľmi vyberavé a práve preto sme otvorili BUTIK v SALÓNE KRÁSY, kde je všetko na jednom mieste a pod jednou strechou, kde máte čas na skúšanie, ale aj rozhodovanie sa v kľude pri malom občerstvení v príjemnom prostredí a možno aj pri vytváraní nového účesu, či inej skrášľovacej procedúry.

Neváhajte a vyberte si ešte dnes v teple vášho domova oblečenie a doplnky cez E-SHOP. Vyskúšať môžete prísť do kamennej predajne v salóne ALL IN ONE – beauty salon, kde vám aj radi poradíme s výberom.


Naše cenníky